Raty

łatwiejsze finansowanie leczenia

Klinika Angiodiabetica współpracuje z firmą MediRaty, pomagającą w finansowaniu droższego leczenia. Dzięki temu pacjenci, którzy chcą rozłożyć koszt specjalistycznego zabiegu na raty, mogą zrobić to w prosty sposób, dzięki pomocy wyspecjalizowanej firmy.

Bez-nazwy-1-300x166.png

Podstawowe cechy usługi finansowej MediRaty:

  • szybka realizacja, nawet w pierwszym dniu od podpisania umowy,
  • brak zbędnych formalności i skrócona procedura weryfikacji zdolności kredytowej,
  • brak opłat wstępnych,
  • kwota finansowania – od 500 do 50 000 zł,
  • okres kredytowania – do 60 miesięcy,
  • suma minimalnych zarobków to 1500 zł netto/m-c (dopuszczalne są łączone dochody oraz różne źródła dochodu),
  • możliwość zabezpieczenia spłaty pożyczki w ramach promocyjnego ubezpieczenia.

Usługa MediRaty daje możliwość rozłożenia płatności za droższe usługi medyczne na dłuższy okres. Dzięki temu koszt leczenia nie jest jednorazowym obciążeniem dla prywatnego budżetu. To pierwszy w Polsce program tego typu, kierujący swoje usługi do branży medycznej.

Procedura uzyskania finansowania zamyka się w 3 krokachBezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej i historii kredytowej, ustalenie warunków umowy z konsultantem i ustalenie miejsca jej podpisania.

  1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej i historii kredytowej, ustalenie warunków umowy z konsultantem i ustalenie miejsca jej podpisania.
  2. Podpisanie umowy w obecności kuriera.
  3. Rozpoczęcie procedury medycznej.

Więcej informacji na temat systemu ratalnego MediRaty, kalkulator rat i wniosek online znajdują się na stronie internetowej: www.MediRaty.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.